| Thành Tiền | 0đ |
|---|---|
| Tổng Tiền | 0đ |
3,750,000đ
Thế mạnh
Miễn phí vận chuyển
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
| Installation height | 2 - 4 m |
| Minimum height | 1.7 m |
| Measuring range brightness | 10 - 3000 lx |
| Detection angle | 360° |
| Type of connection | KNX bus terminal |
| Installation type | Ceiling mounting |
| Light switch-off delay | 30 s - 60 min |
| Lamp types | Energy saving lamps, fluorescent lamps, Incandescent/halogen lamps, LEDs |
| Light measurement | Mixed light measurement |
| Presence switch-off delay | 10 s - 120 min |
| Switch-on delay presence | 10 s - 30 min / inactive |
| Ambient temperature | -15°C ... 50°C |
| Detection range | 50 m² (ø 8 m | 360°) |
| Colour | White |
| Type of protection | IP 54 (when fitted) |
| Mounting height (A) | Sitting (S) | Diagonally (T) | Head on to (R) |
| 2 m | 5 m² | 2.5 m | 38 m² | 7 m | 5 m² | 2.5 m |
| 2.5 m | 7 m² | 3 m | 38 m² | 7 m | 7 m² | 3 m |
| 3 m | 13 m² | 4 m | 50 m² | 8 m | 13 µm | 4 m |
| 3.5 m | 13 m² | 4 m | 50 m² | 8 m | 13 m² | 4 m |
| 4 m | 64 m² | 9 m | 13 m² |
| Tender text | DOC | theRonda S360 KNX DE (109,6 kB) |
| Hand book | theRonda P360 S360 KNX (2,6 MB) | |
| Operating instructions (Smartphone) | theRonda S360 KNX mobil (1,1 MB) | |
| Operating instructions | theRonda S360 KNX (2,7 MB) | |
| KNX-Database (Single Product) | ZIP | theRonda S360 KNX (536,3 kB) |
| KNX overall database KNXprod | ZIP | KNXprod (21,1 MB) |
| Data sheet | theRonda S360 KNX FLAT DE WH (914,8 kB) | |
| Brochure | Pre-assembled presence and motion detectors 2016 (306,1 kB) | |
| Catalogue | General catalogue 2024 (25,6 MB) | |
| BIM data | Open planning data in web app |
Cám ơn bạn đã gửi đánh giá cho chúng tôi! Đánh giá của bạn sẻ giúp chúng tôi cải thiện chất lượng dịch vụ hơn nữa.
Sản Phẩm Đã Xem
3,750,000đ
ĐÁNH GIÁ SẢN PHẨM