| Thành Tiền | 0đ |
|---|---|
| Tổng Tiền | 0đ |
6,000,000đ
| Số lượng | 5+ | 10+ |
| Đơn giá | 28,500,000đ | 57,500,000đ |
Thế mạnh
Miễn phí vận chuyển
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
| Operating voltage KNX | Busspannung, ≤10 mA |
| Installation type | in flush-mounted socket |
| Type of connection | KNX bus terminal |
| Number of inputs | 8 |
| Max. cable length | 30 m |
| Length connecting wires | 25 cm |
| Contact current | 0.5 mA |
| Reaction in case of bus recovery | Adjustable |
| Ambient temperature | -5°C ... 45°C |
| Type of protection | IP 20 |
| Protection class | III |

| Hand book | TA KNX-Hand book (1,1 MB) | |
| Operating instructions | TA KNX-Operating instructions (1,6 MB) | |
| KNX overall database KNXprod | ZIP | KNXprod (21,1 MB) |
| KNX-Database (Single Product) | ZIP | TA KNX-KNX-Database (Single Product) (875,5 kB) |
| Data sheet | TA 8.1 KNX (497,1 kB) | |
| Brochure | BRO Highlights #02 | 2024 EN (1,6 MB) | |
| Catalogue | General catalogue 2024 (25,6 MB) |
Cám ơn bạn đã gửi đánh giá cho chúng tôi! Đánh giá của bạn sẻ giúp chúng tôi cải thiện chất lượng dịch vụ hơn nữa.
Sản Phẩm Đã Xem
6,000,000đ
ĐÁNH GIÁ SẢN PHẨM