| Thành Tiền | 0đ |
|---|---|
| Tổng Tiền | 0đ |
15,378,480đ
Thế mạnh
Miễn phí vận chuyển
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
| Operating voltage KNX | Bus voltage, ≤12 mA |
| Operating voltage | 220 V AC - 240 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Stand-by consumption | ≤0.8 W |
| Width | 4 modules |
| Installation type | DIN rail |
| Type of connection | KNX bus terminal |
| KNX output | 1 line with integrated throttle drive |
| Nominal voltage KNX | 30 V DC, ± 2 V, SELV |
| Nominal current KNX | 1280 mA |
| Uninterrupted short-circuit current | max.3 A |
| Mains failure bridging time | min.130 ms |
| Ambient temperature | -5°C ... 45°C |
| Protection class | II according to EN 60 730-1 |
| Type of protection | IP 20 |

| KNX-Database (Single Product) | ZIP | PS 1280 mA T KNX (86,3 kB) |
| KNX overall database KNXprod | ZIP | KNXprod (21,1 MB) |
| Data sheet | PS 1280 mA T KNX (352,3 kB) | |
| Catalogue | General catalogue 2024 (25,6 MB) |
Cám ơn bạn đã gửi đánh giá cho chúng tôi! Đánh giá của bạn sẻ giúp chúng tôi cải thiện chất lượng dịch vụ hơn nữa.
Sản Phẩm Đã Xem
15,378,480đ
ĐÁNH GIÁ SẢN PHẨM